Modelace obličeje výplňovými materiály

Náhled není k dispozici

Při modelaci obličeje nejde o pouhé vyplnění vrásek, ale spíše se do tváře vrací objem, který se vlivem stárnutí vytrácí nebo přesouvá. Tváře a líce ochabují a jejich tíhou se naopak tvoří tzv. „syslíky“. Použitím výplňových materiálu určených k modelaci můžeme ztracený objem opět vrátit tam, kde dříve byl. V mnohých případech je vhodné povolenou pokožku nejprve „utáhnout“ pomocí neinvazivního liftingu Ulthera a poté doplňovat ztracený objem. Kombinace těchto dvou metod dopomůže přirozenějšímu vzhledu.

Jedním z materiálů vhodných k modelaci obličeje je MetaCrill.

MetaCrill

Omlouváme se, ale v současné době není MetaCrill v České republice dostupný z legislativních důvodů.

MetaCrill je injekční biokompatibilní sterilní viskózní gel, který se používá jako trvalá výplň k odstranění estetických vad, vrásek a ochablé kůže, za účelem dosažení mladšího a krásnějšího vzhledu. Tento implantát nevyvolává alergie, nemigruje, neobsahuje toxické látky ani látky pocházející z živočišných tkání a splňuje požadavky Evropské unie. Aplikace MetaCrilu je rychlá, není nutná hospitalizace, operace ani anestézie.

Metacrill obsahuje mikrosféry polymetylmetakrylátu, „kuliček“ o velikosti střední lidské buňky a nosný inertní gel. Princip zabudovávání Metacrillu spočívá v unikátní myšlence využít reakce těla na cizorodý materiál. Takže po aplikaci do tkáně začne tělo kolem mikroskopických kuliček vytvářet kolagenní vlákna s cévním zásobením. Nosný gel se postupně odbourá a jeho objem je nahrazen vlastním vazivem. Na konkrétní partie se používají různé koncentrace MetaCrillu.

Samotná procedura se provádí atraumatickými pružnými kanylami, přičemž na vyplnění jedné oblasti, např. líce, postačí jeden vpich, ze kterého se pak rovnoměrně vyplní celá označená oblast.

Vzhledem k tomu, že při první aplikaci MetaCrillu rozhodně není vhodné provést korekci všech vrásek a defektů, tak se doporučuje provádět korekci raději vícekrát, minimálně dvakrát, aby vzhled ošetřené partie byl přirozený a co nejdokonalejší. Samozřejmě počet aplikací a množství spotřebovaného materiálu se odvíjí od množství vrásek, povadlosti pokožky a náročnosti klientky/klienta na svůj vzhled. Zákrok je nutno provádět pozvolna, citlivě a vždy vyčkat vyzrání předcházející aplikace. Na stejné místo je možno provádět aplikaci cca tak za 2-3 měsíce. Opakovanou, postupnou modelací obličeje je možno dosáhnout omlazení až o 10 let.

Hlavní využití MetaCrillu

  • lícní obrys a profil
  • vrásky a rýhy na čele
  • korekce deformací nosu
  • korekce svislé nebo nevýrazné brady
  • korekce úhlu dolní čelisti
  • poúrazové jizvy či následky akné

Ceník

1,5 ml i s aplikací
5 250 Kč
Náhled není k dispozici

Reference

Objednejte se na vstupní konzultaci ZDARMA ještě dnes!

Objednat online

Nebo volejte

(+420) 723 947 499

Vstupní konzultace ZDARMA!

Na konzultaci pro Vás vybereme nejvhodnější ošetření, které přizpůsobíme Vašim individuálním potřebám a možnostem.

Dozvíte se vše, co můžete od konkrétního ošetření očekávat, jak bude ošetření probíhat, jak se na něj časově i finančně připravit a kdy je pro podstoupení ošetření nejvhodnější doba.

Konzultace