Infuze pro život

Fyziologická regulační medicína (FRM) je inovativní přistup léčby. Je založená na obnově fyziologického stavu nemocného organismu. Základem zdraví je správné fungování všech orgánů tzv. homeostáza neboli rovnováha. Když je rovnováha narušena rozvíjí se nemoc a Fyziologická regulační medicína pomáhá tělu dostat se do této rovnováhy zpět.

Ve FRM se využívají biologicky aktivní molekuly, které jsou přítomné v lidském těle. Jedná se o regulační a komunikační molekuly, které kontrolují a řídí fyziologické procesy. Řadíme mezi ně neuropeptidy (komunikační molekuly v nervovém systému), hormony (komunikační molekuly v endokrinním systému), cytokiny (komunikační molekuly v imunitním systému) a růstové faktory (molekuly s regulujícím a stimulujícím účinkem).

Léčivé přípravky používané ve FRM jsou nejčastěji ve formě kapek a infuzí. Touto léčbou je možno ovlivnit bolest, zánět, psychiku, imunitu, provádět detoxikaci a regeneraci celého těla. U nás podáváme infuze vitamínu C, vitaminu B, glutathionu k regeneraci jaterní buňky, fruktoso-1-6-bifosfátu pro buněčnou energii a citikolinu, který je důležitý pro funkci nervového systému a mozku.

Léčivé přípravky FRM nejsou hrazeny zdravotními pojišťovnami.

Ceník

1 preparát
300 – 1 000 Kč

Objednejte se na vstupní konzultaci ZDARMA ještě dnes!

Objednat online

Nebo volejte

(+420) 723 947 499
Konzultace zdarma