Injekční lipolýza

Injekční lipolýza je jednou z nejnovějších metod, kterou lze tělo zbavit přebytečného tuku. Je určena především klientkám, které se nemohou zbavit nadbytečného tuku dietou ani cvičením a nechtějí podstoupit liposukci. Injekční lipolýzou se mohou zmenšit téměř všechny partie těla. Nejčastěji se však používá k redukci menších tukových uloženin, např. podbradku, boků, břicha, ale i vnitřní a vnější strany stehen, hýždí, kolen, zad, ramenou nebo rukou nebo k odstranění zbytků tukové tkáně po liposukci a ke zmírnění celulitidy. Tato metoda také zvyšuje pevnost a elasticitu kůže.

Směs látek se aplikuje velmi tenkou injekční jehlou do povrchové vrstvy tukové tkáně. Při opakované aplikaci je možné dosáhnout redukce tukové tkáně o 2 až 4 cm. První efekt je vidět už zhruba mezi druhým a čtvrtým týdnem, kdy se tuk začne pomalu rozpouštět. Ideální je podstoupit 3-5 ošetření s odstupem 4-6 týdnů.

Tři dny před a tři dny po ošetření je doporučený zvýšený pitný režim, samozřejmostí je přiměřená životospráva. Pravidelná fyzická aktivita je výhodou, protože zajistí spalování tuků, které se lipolýzou uvolní.

Ceník

Ošetření
700 – 2 000 Kč

Objednejte se na vstupní konzultaci ZDARMA ještě dnes!

Objednat online

Nebo volejte

(+420) 723 947 499
Konzultace zdarma

Reference

Před aplikací
Po 3 Aplikacích