Niťový lifting a aplikace mesonití

V současné době je velmi populární tzv. Thread lifting, což je vypnutí pokožky pomocí polydioxanových nití. Nitě se aplikují do hlubší vrstvy pokožky, kde okolo sebe podnítí novotvorbu kolagenu. Vytvořený kolagen nit nejen ukotví, ale hlavně působí na zpevnění a zkvalitnění pokožky. Efekt omlazení Thread liftingem vydrží zhruba kolem dvou let.

V našem centru pracujeme s dvěma typy nití a oba typy jsou vstřebatelné, tj. do 270 dnů dojde k jejich odbourání, na jejich místě je však již nastimulovaný nový kolagen, který je zodpovědný za omlazovací efekt.

Prvním typem nití můžeme řešit drobné vrásky např. okolo úst nebo zpevnění povadlých tváří či ochablé pokožky na krku. Druhý typ nití se již používá přímo pro liftingové účely pro vyzvednutí kontur obličeje, tj. pro vyzvednutí tváří a tzv. syslíků tvořících se kolem profilu čelistní kosti.

Velmi efektivní je kombinace niťového liftingu a modelace obličeje kyselinou hyalarunovou. Stárnutím totiž ztrácí naše pokožka nejen pružnost, ale i objem, který můžeme doplnit právě kyselinou hyaluronovou nebo jiným výplňovým materiálem.

Ceník

1 nit
350 – 1 250 Kč

Objednejte se na vstupní konzultaci ZDARMA ještě dnes!

Objednat online

Nebo volejte

(+420) 723 947 499
Konzultace zdarma

Reference

Před
Po 2 ošetřeních
Před
Po 3 ošetřeních