Regenerace magnetickým polem

Regenerace Theracell 100

Přístroj Theracell 100 přispívá ke snížení svalového napětí, urychluje hojení ran, napomáhá rychlejšímu zotavení poraněných svalů, urychluje obnovu kostí po zlomeninách, zpomaluje degeneraci tkání a omezuje zánětlivé procesy, které jsou příčinou mnoha onemocnění.

Theracell 100 funguje na principu silného magnetického pole. Díky vysokonapěťovému generátoru je schopen vytvořit napětí 15 – 30 kV během několika vteřin. Napětí je distribuováno pomocí trojité aplikační smyčky. Každý impulz je přenášen do těla o frekvenci 1 – 3 Hz a působí na tkáň až do hloubky 18 cm. Vysokoenergetická pulzní terapie se zaměřuje na samotné patologicky pozměněné buňky, tj. na postižená místa, zdravé buňky nijak neovlivňuje.

Každá buňka produkuje energii pomocí chemických reakcí. Předpokladem pro tento proces je propustnost membrán, protože stabilní buněčné membrány zajišťují prostupnost životně důležitých látek do buňky. Patologické změny vedou k jejich dysfunkci a buňka netvoří dostatek energie k regeneraci, což může vést k onemocnění. Tyto chemické reakce buněčného potenciálu buňky mohou být pozitivně ovlivněny právě pomocí vysokoenergetické pulzní terapie. Enzymy ATP, zodpovídající za energii buňky, se takto mohou reaktivovat a přispět k původním zdravým fyziologickým procesům v buňce.

Terapie se obvykle skládá z 8 až 10 sezení, která trvají 10 – 30 minut.

Ceník

Cena od
300 do 700 Kč

Objednejte se na vstupní konzultaci ZDARMA ještě dnes!

Objednat online

Nebo volejte

(+420) 723 947 499
Konzultace zdarma