Lékařská kosmetika

Většinu produktů jsme osobně vyzkoušeli a můžeme je nabízet našim klientům, kteří u nás naleznou kosmetickou pomoc na různé druhy problémů. Pomůžeme s výběrem a poradíme jak o pleť správně pečovat.

Každá pleť je originál, proto se musí ke každé přistupovat individuálně. S tím nám pomůže speciální kamera, kterou uděláme rozbor Vaší pleti a lépe určíme, co přesně Vaše pleť potřebuje.

V rámci ošetření, které u nás můžete podstoupit, pracujeme s francouzskými kosmetikami Biologiqua Recherche nebo Purlés a švýcarskou kosmetikou Teoxane. Všechny uvedené značky důsledně dbají na kvalitu aktivních ingrediencí a neobsahují umělé parfemace a parabeny. Základem složení francouzské kosmetiky jsou hlavně botanické, mořské a biologické výtažky. Kosmetika Teoxane je speciálně vyvinuta pro domácí péči po výplních kyselinou hyaluronovou, čímž prodlužuje jejich trvanlivost ve tkáni.

Dále je u nás možné zakoupit vlasovou péči Renokin, která je určena pro všechny, které trápí zvýšené vypadávání vlasů.

Objednejte se na vstupní konzultaci ZDARMA ještě dnes!

Objednat online

Nebo volejte

(+420) 723 947 499

Vstupní konzultace ZDARMA!

Na konzultaci pro Vás vybereme nejvhodnější ošetření, které přizpůsobíme Vašim individuálním potřebám a možnostem.

Dozvíte se vše, co můžete od konkrétního ošetření očekávat, jak bude ošetření probíhat, jak se na něj časově i finančně připravit a kdy je pro podstoupení ošetření nejvhodnější doba.

Konzultace