Proteinová dieta

Náhled není k dispozici

Hubnutí bílkovinou dietou Medidiet

Zdravé a rychlé hubnutí pod odborným dohledem, bez pocitu hladu, na úkor tukové tkáně. Můžete si vybrat z více než 50 chutných jídel.

Princip hubnutí proteinovou nebo také ketogenní dietou spočívá v náhradě 2 – 4 pravých jídel instantními proteinovými pokrmy s nízkou energetickou hodnotou a výrazně sníženým obsah cukrů. Tím se do 48-72 hodin dostane organismus do zvláštního metabolického stavu, kterému se říká Ketóza. Ketóza je u zdravých lidí zcela přirozený stav, který vzniká při trávení hyperproteinových jídel. Ve stavu ketózy dochází k vymezení pocitu hladu a úbytku hmotnosti na úkor tukové a nikoliv svalové tkáně.

Nabídka proteinových jídel je velice pestrá, jedná se např. o nápoje, tyčinky, těstovin, proteinový chléb apod. Jídla jsou připravována ve specializovaných potravinářských zařízeních ve Francii a Kanadě. Neobsahují žádné chemické léky tlumící hlad a zdrojem bílkovin jsou zcela přírodní suroviny, jako je např. vaječný bílek nebo sója.

Náhled není k dispozici

Objednejte se na vstupní konzultaci ZDARMA ještě dnes!

Objednat online

Nebo volejte

(+420) 723 947 499

Vstupní konzultace ZDARMA!

Na konzultaci pro Vás vybereme nejvhodnější ošetření, které přizpůsobíme Vašim individuálním potřebám a možnostem.

Dozvíte se vše, co můžete od konkrétního ošetření očekávat, jak bude ošetření probíhat, jak se na něj časově i finančně připravit a kdy je pro podstoupení ošetření nejvhodnější doba.

Konzultace