O nás

Vznikli jsme v roce 2009 a jsme spíše rodinný podnik než velká klinika. Protože chceme našim klientkám a klientům nabídnout komplexní služby a přístup k nejnovějším trendům v estetické medicíně, poněkud jsme se za dobu své působnosti rozšířili. Nejvíce nám ale záleží na tom, abyste se u nás cítili příjemně a s důvěrou se svěřili do naší péče.

Vybrat si můžete z široké nabídky služeb. Od ošetření kosmetického charakteru, která jsou vhodná pro udržování pokožky v dobré kondici až po ošetření miniinvazivní, kterými jsme schopni dosáhnout omlazení až o několik let.

Miniivazivní zákroky provádí MUDr. Alena Tichá, z jejíhož osobního zájmu o estetickou medicínu se naše centrum zrodilo.

MUDr. Alena Tichá

Alena Tichá vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Plzni. Jako obor svého působení si vybrala interní lékařství, v jehož rámci si zvolila specializaci revmatologa. V roce 2002 se stala vítězkou soutěže Dáma roku 2001-2002 a založila svoji soukromou revmatologickou ambulanci, kde od té doby pracuje a je jedním z revmatologických center aplikujících biologickou léčbu.

Od roku 2009 provozuje také centrum Formosa a tato práce se stala její zálibou a vášní.

NÁŠ TÝM

Alena Tichá

Lékařka v revmatologické ordinaci a v rámci estetiky provádí všechny zákroky porušující integritu kůže, čímž dělá klientky a klienty ještě krásnější.

Monika Cibulková

Pravá ruka v revmatologické ordinaci a zkušená zdravotní sestra, která aplikuje infuze života.

Vladimíra Bárdyová

Hlavní kontaktní osoba, která Vám pomůže s vybráním vhodného ošetření a v případě, že se nejedná o lékařský zákrok, profesionálně provede ošetření laserem, LPG nebo asistuje při cvičení Miha Bodytec.

Lenka Zemanová

Odbornice na lékařskou kosmetiku, která poradí nejen s výběrem kosmetiky, ale pomocí přístrojových kosmetických ošetření zkvalitní pokožku a pomůže s řešením problémů jako např. akné, pigmentové skvrny nebo začervenání.

Alexandra Zachová Tichá

Provádí zejména laserové zákroky a poradí s řešením mnoha estetických problémů.

Jak to u nás vypadá