O centru

Vznikli jsme v roce 2009 a jsme spíše rodinný podnik než velká klinika. Protože chceme našim klientkám a klientům nabídnout komplexní služby a přístup k nejnovějším trendům v estetické medicíně, poněkud jsme se za dobu své působnosti rozšířili. Nejvíce nám ale záleží na tom, abyste se u nás cítili příjemně a s důvěrou se svěřili do naší péče.

Vybrat si můžete z široké nabídky služeb. Od ošetření kosmetického charakteru, která jsou vhodná pro udržování pokožky v dobré kondici až po ošetření miniinvazivní, kterými jsme schopni dosáhnout omlazení až o několik let.

Miniivazivní zákroky provádí MUDr. Alena Tichá, z jejíhož osobního zájmu o estetickou medicínu se naše centrum zrodilo.

MUDr. Alena Tichá

Alena Tichá vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Plzni. Jako obor svého působení si vybrala interní lékařství, v jehož rámci si zvolila specializaci revmatologa. V roce 2002 se stala vítězkou soutěže Dáma roku 2001-2002 a založila svoji soukromou revmatologickou ambulanci, kde od té doby pracuje a je jedním z revmatologických center aplikujících biologickou léčbu.

Od roku 2009 provozuje také centrum Formosa a tato práce se stala její zálibou a vášní.

MUDr. Alena Tichá - netkatalog.cz

Jak to u nás vypadá

Objednejte se na vstupní konzultaci ZDARMA ještě dnes!

Objednat online

Nebo volejte

(+420) 723 947 499

Vstupní konzultace ZDARMA!

Na konzultaci pro Vás vybereme nejvhodnější ošetření, které přizpůsobíme Vašim individuálním potřebám a možnostem.

Dozvíte se vše, co můžete od konkrétního ošetření očekávat, jak bude ošetření probíhat, jak se na něj časově i finančně připravit a kdy je pro podstoupení ošetření nejvhodnější doba.

Konzultace