Laserový resurfacing

Laserový rasurfacing se provádí frakčním neablačním laserem Palomar Starlux 500 na celém obličeji nebo jen konkrétních problémových partiích. Stovky mikroskopických laserových paprsků pronikají do tkáně, čímž dojde k vytvoření zkoagulovaných sloupců, které v ošetřovaném místě vytvoří jakousi síť mikronarušení. Tělo nastartuje regenerační procesy, které zahrnují novotvorbu kolagenních vláken a dochází tak k omlazení a zkvalitnění pokožky.

Svrchní vrstva pokožky zůstává neporušená, ale vlivem podráždění laserem dojde k jejímu zčervenání a drobnému otoku. Ještě několik dnů po ošetření může být pokožka lehce zbytnělá, začervenalá a vysušená, protože dochází k drobné exfoliaci, odlupování, pokožky, což je součást regeneračního procesu.

Laserový resurfacing je vhodný pro pokožku s již viditelnými vráskami, s jizvičkami po akné, rozšířenými póry a celkově hrubou texturou.

Po ošetření je nutné vyvarovat se přímému slunění a 4 týdny chránit pokožku krémem na opalování s vysokým ochranným faktorem.

Doporučuje se podstoupit 2-3 ošetření, vždy s odstupem 4-6 týdnů. Cena se odvíjí od spotřebovaných laserových impulsů.

Ceník

Dle spotřebovaných impulzů
od 2 000 Kč

Objednejte se na vstupní konzultaci ZDARMA ještě dnes!

Objednat online

Nebo volejte

(+420) 723 947 499
Konzultace zdarma

Reference

Textura pleti před PRP
Textura pleti před PRP
Textura pleti po PRP
Textura pleti po PRP