Samoopalovací nástřik

Samoopalovací nástřiky, které u nás používáme opalují na bázi organické cukrové třtiny. Obsahují řadu botanických výtažků jako např. bambucké máslo, aloe veru, výtažek z granátového jablka nebo kyselinu hyaluronovou, naopak neobsahují alkohol, parabeny nebo parfemace. Pokožku zároveň vyživují a hydratují.

Zdravé opálení je prováděno ručně pomocí nástřikové pistole. Na celé tělo je nastříknuta směs samoopalovací složky a bronzingu, tj. barvy. Tato směs nesmí být minimálně 6hodin smyta, aby došlo k aktivaci vlastního pigmentu. Pigment, který se naaktivuje se nachází ve svrchní vrstvě pokožky (na rozdíl od normálního opálení od slunce, které v hlubších vrstvách), takto vytvořené opálení vydrží 5 – 8 dní. Intenzita opálení se reguluje dle času, po kterou samoopalovací nástřik působí, tj, není smyt z pokožky, min. 6 hod, max. 24 hod.

Ihned po aplikaci má pokožka snědý odstín, což je způsobeno bronzingem. Několik dnů před nástřikem je dobré pokožku hydratovat a jeden až dva dny před provést tělový peeling. Těsně před aplikací (tj. 8 hod před) by pokožka již neměla být mazána žádnými krémy či oleji. Po aplikaci by se mělo vyhýbat nadměrnému pocení a samozřejmě styku s vodou minimálně po dobu požadovaného působení.

Ceník

Nástřik na celé tělo
500 Kč

Objednejte se na vstupní konzultaci ZDARMA ještě dnes!

Objednat online

Nebo volejte

(+420) 723 947 499
Konzultace zdarma