Modelace obličeje kyselinou hyaluronovou

Při modelaci obličeje nejde o pouhé vyplnění vrásek, do tváře se vrací objem, který se vlivem procesu stárnutí vytrácí nebo se přesouvá z horní části obličeje do spodní.

Tváře a líce ochabují a jejich tíhou se tvoří tzv. „syslíky“ a narušují profil dolní čelisti. Použitím kyseliny hyaluronové určené k modelaci, můžeme ztracený objem opět vrátit tam, kde byl dříve. V některých případech je vhodné povolenou pokožku nejprve „vytáhnout“ pomocí neinvazivního liftingu Ulthera nebo niťového liftingu a poté doplňovat potřebný objem. Díky kombinaci těchto dvou technik vypadá i výraznější omlazení přirozeně.

Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní, pokožku vyživuje, hydratuje a vyplňuje. S přibývajícím věkem a vlivem dalších faktorů jako je např. kouření nebo nadměrné slunění dochází k jejímu úbytku. Tento úbytek se pak projevuje tvorbou vrásek a ztrátou objemu a pružnosti.

Aplikace kyseliny hyaluronové může tyto procesy zpomalit, dokáže již vytvořené vrásky vypodložit a vyživit a oddaluje tak jejich prohlubování. Kyselina hyaluronová se aplikuje do podkoží jehlou nebo kanylou, záleží na oblasti, do které je kyselina hyaluronová aplikována a také na účelu aplikace.

Po ošetření se může dostavit otok, který pak přetrvává cca 3 dny, opět v závislosti na ošetřené oblasti. Po výplních mohou také vzniknout drobné modřinky a s jejich výskytem je potřeba počítat při plánování možného termínu výplní.

Efekt omlazení kyselinou hyaluronovou je viditelný ihned po aplikaci, ale ještě další tři týdny „dozrává“. Kyselina se během této doby plně spojí s okolní tkání, naváže na sebe vodu a přizpůsobí se konkrétnímu obličeji. Trvanlivost první aplikace je cca 6 až 8 měsíců, v případě opakování je to již okolo 12 měsíců.  

Cena za jeden ml k. hyaluronové se pohybuje od 4000 do 5500 Kč, dle konkrétního druhu k. hyaluronové.

Ceník

1 ml kyseliny hyaluronové (dle konkrétního druhu)
4 000 - 5 500 Kč

Objednejte se na vstupní konzultaci ZDARMA ještě dnes!

Objednat online

Nebo volejte

(+420) 723 947 499
Konzultace zdarma

Reference

Před aplikací
Po aplikaci
Před Aplikací
Po Aplikaci