Nejlepší řešení pro omlazení obličeje – kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová se dnes skloňuje ve všech pádech. Jste unavená z nedokonalých rtů a vrásek na obličeji? Hledáte řešení, které Vám pomůže dosáhnout mladistvějšího a zářivějšího vzhledu? Pak jste na správném místě! Naše aplikace kyseliny hyaluronové je jednou z nejlepších metod pro omlazení a zlepšení kvality pleti. Náš tým odborníků Vám poskytuje výplně kyselinou hyaluronovou a dosahuje přirozeně vypadajících výsledků.

Co je to lifting?

Lifting je postup, který má za cíl vyhladit vrásky a zlepšit tvar a konturu obličeje. Lifting může být proveden chirurgickou metodou nebo pomocí neinvazivních technik, jako je například aplikace kyseliny hyaluronové. Při neinvazivním liftingu se kyselina hyaluronová aplikuje do specifických oblastí obličeje, aby se zvýšil objem a podpořila hydratace a výživa pokožky. Tyto neinvazivní metody liftingu jsou rychlé a šetrné.

Výplně kyselinou hyaluronovou

Výplň rtů

Při aplikaci kyseliny hyaluronové dosáhneme okamžitého zvýšení objemu a kontury. Tento postup je bezpečný a neinvazivní, a navíc Vám dodá přirozený a mladistvý vzhled. Kyselina hyaluronová se používá tímto způsobem již mnoho let a je známá pro své účinky a trvanlivost. Naši odborníci pečlivě aplikují kyselinu hyaluronovou tak, aby byl výsledek co nejvíce přirozený a aby se zlepšila celková kvalita a vzhled Vašich rtů. 

Modelace obličeje kyselinou hyaluronovou

Lifting kyselinou hyaluronovou je neinvazivní a bezpečný postup, který pomáhá odstranit vrásky a zlepšit tvar a konturu. Kyselina hyaluronová se aplikuje do specifických oblastí, aby se podpořila hydratace a výživa pokožky a zvýšil se její objem. Tím se zlepší výsledek liftingu a dosáhne se mladistvějšího a zářivějšího vzhledu. Lifting kyselinou hyaluronovou je šetrný a rychlý postup s minimálními nebo žádnými komplikacemi. Naši odborníci Vám nabídnou nejlepší služby a rádi Vám poradí s tím, jaký postup bude pro Váš vzhled nejvhodnější.

Při modelaci obličeje nejde o pouhé vyplnění vrásek, do tváře se vrací objem, který se vlivem procesu stárnutí vytrácí nebo se přesouvá z horní části obličeje do spodní. Tváře a líce ochabují a jejich tíhou se tvoří tzv. „syslíky“ a narušují profil dolní čelisti. Použitím kyseliny hyaluronové určené k modelaci, můžeme ztracený objem opět vrátit tam, kde byl dříve. V některých případech je vhodné povolenou pokožku nejprve „vytáhnout“ pomocí neinvazivního liftingu Ulthera nebo niťového liftingu a poté doplňovat potřebný objem. Díky kombinaci těchto dvou technik vypadá i výraznější omlazení přirozeně.

Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní, která pokožku vyživuje, hydratuje a vyplňuje. S přibývajícím věkem a vlivem dalších faktorů jako je např. kouření nebo nadměrné slunění dochází k jejímu úbytku. Tento úbytek se pak projevuje tvorbou vrásek a ztrátou objemu a pružnosti.

Aplikace kyseliny hyaluronové může tyto procesy zpomalit, dokáže již vytvořené vrásky vypodložit a vyživit a oddaluje tak jejich prohlubování. Kyselina hyaluronová se aplikuje do podkoží jehlou nebo kanylou, záleží na oblasti, do které je kyselina hyaluronová aplikována a také na účelu aplikace.

Po ošetření se může dostavit otok, který pak přetrvává cca 3 dny, opět v závislosti na ošetřené oblasti. Po výplních mohou také vzniknout drobné modřinky a s jejich výskytem je potřeba počítat při plánování možného termínu výplní.

Efekt omlazení kyselinou hyaluronovou je viditelný ihned po aplikaci, ale ještě další tři týdny „dozrává“. Kyselina se během této doby plně spojí s okolní tkání, naváže na sebe vodu a přizpůsobí se konkrétnímu obličeji.

Jak dlouho vydrzi vypln kyselinou hyaluronovou?

Trvanlivost první aplikace je cca 6 až 8 měsíců, v případě opakování je to již okolo 12 měsíců. Doba se může se lišit v závislosti na mnoha faktorech, jako je typ kyseliny hyaluronové, místo aplikace, životní styl a osobní metabolizmus. Je důležité poznamenat, že kyselina hyaluronová se postupně rozpouští v těle a může být potřeba opakované aplikace, aby se udržel požadovaný výsledek. Naši odborníci Vám poskytnou podrobné informace o tom, jak dlouho výplň kyselinou hyaluronovou může vydržet právě Vám, a navrhnou nejlepší plán pro udržení mladistvého vzhledu.

Cena za jeden ml kys. hyaluronové se pohybuje od 4000 do 5500 Kč, dle konkrétního druhu kys. hyaluronové.

Ceník

1 ml kyseliny hyaluronové (dle konkrétního druhu)
4 000 - 5 500 Kč

Objednejte se na vstupní konzultaci ZDARMA ještě dnes!

Objednat online

Nebo volejte

(+420) 723 947 499
Konzultace zdarma

Reference

Kyselina hyaluronová | Před aplikací
Před aplikací
Kyselina hyaluronová | Po aplikaci
Po aplikaci
Před Aplikací
Po Aplikaci