ULTHERA neinvazivní lifting

Přístroj Ulthera je revoluční novinkou v omlazování, provádí se s ním neinvazivní lifting obličeje, očí a krku. Díky fokusovanému ultrazvuku s vysokou energií se Ulthera dostane až do hloubky 4,5 mm, což je hloubka, ve které mohl být doposud proveden jen chirurgický zákrok.

Ultherapie(ošetření Ultherou) představuje jednorázový a bezpečný zákrok bez nutnosti rekonvalescence s výrazným liftingovým efektem a stimulací kolagenních struktur. Pokožka reaguje na dodanou energii smrštěním roztažených kolagenových vláken a tvorbou nového kolagenu, čímž postupně dochází ke zpevnění a vypnutí. Již jedno ošetření je schopné nastartovat celkový regenerační proces a výsledný efekt se vyvíjí ještě další 3 měsíce po ošetření. Svrchní vrstvy pokožky zůstávají neporušené, takže provedení zákroku není nějak omezující.

Ultherapie je vhodná pro každého, jehož pokožka je ochablá, méně pevná a nechce podstoupit chirurgický zákrok, ať už z obav z dlouhé a bolestivé rekonvalescence nebo ze vzniku jizev. Během jednoho ošetření je možné ošetřit celý obličej nebo se soustředit na konkrétní problémovou partii.

Ošetření Ultherou je nejefektivnější mezi 50 a 60 rokem života, kdy pokožka již nese zřetelné známky ochablosti, ale kolagenová vlákna ještě nejsou tak rozvolněná a pozitivně reagují na smrštění fokusovaným ultrazvukem. Ošetření je samozřejmě možné podstoupit i ve 30 letech, kdy efekt nemusí být tak viditelný, ale ultherapie působí jako prevence. Stejně tak je možné podstoupit ošetření v 80 letech, ale je nutné si uvědomit, že kolagenová vlákna jsou již více uvolněná a mají své limity.

Ceník

Dle velikosti ošetřené partie
10 – 40 000 Kč

Objednejte se na vstupní konzultaci ZDARMA ještě dnes!

Objednat online

Nebo volejte

(+420) 723 947 499
Konzultace zdarma

Reference

Neinvazivní lifting Ulthera - před ošetřením
Před ošetřením
Neinvazivní lifting Ulthera - po ošetření
2 měsíce po ošetření