Chemické peelingy

Easy TCA

Je chemický peeling kyselinou trichloroctovou, což je již středně hluboký peeling, který narušuje vrchní vrstvu pokožky. Hned po aplikaci je znatelná reakce pokožky s kyselinou, zčervenání a tvorba bílých krystalků, míra reakce je individuální. Poté je pokožka cca 2-3 dny napjatá, může se vytvořit pevnější krusta nebo dojít ke ztmavnutí pigmentových skvrn a po těchto 3 dnech začne pokožka praskat a loupat se. Tato fáze může být nepříjemná a trvá okolo 3 dní. Díky narušení kyselinou donutíme pleť k obměně za pleť novou již bez nežádoucích známek stárnutí.

Peeling kyselinou trichloroctovou je v hodný pro hrubší pleť s výraznějším poškozením od slunce, tj. velké množství drobných vrásek a nerovnoměrná pigmentace.

Aplikuje se na podzim a v zimě, protože pokožka je pak velmi citlivá na slunce a mohly by vzniknout pigmentové skvrny. K dosažení efektu je potřeba podstoupit 3-4 ošetření v odstupu 2-3 týdnů a po celou tuto dobu je nutné pokožku důsledně chránit před sluncem.

Kontraindikací pro toto ošetření je výraznější porušení pokožky, probíhající kožní onemocnění (kromě akné – individuální posouzení), výskyt oparu, probíhající akutní zánět nebo infekční onemocnění.

Peeling AHA kyselinami

Jedná se o lehký peeling ovocnými kyselinami s probiotiky, které způsobí jemnou exfoliaci, odlupování pokožky, čímž dochází k odstranění odumřelé vrstvy pokožky a nastartuje se tak proces její regenerace. Dále peeling pomáhá čistit póry, snižuje aktivitu mazových žláz a sjednocuje barevný tón pleti. Pokožka je po ošetření jasnější, hladší a otevřenější pro příjem účinných látek, proto po peelingu aplikujeme masku s rostlinnými kmenovými buňkami, jejíž efekt dozrává ještě 72 hodin po aplikaci.

Je vhodný pro oživení, zjemnění a rozzáření pleti.

Doporučují se 2 až 3 ošetření.

Ceník

Easy TCA - za jedno ošetření
1 000 Kč
AHA peeling
1 500 Kč

Objednejte se na vstupní konzultaci ZDARMA ještě dnes!

Objednat online

Nebo volejte

(+420) 723 947 499
Konzultace zdarma