Microneedeling (mikrojehličkování)

Mesoterapií se do pokožky dostávají aktivní výživné látky, které se aplikují buď klasickou velmi krátkou a tenkou injekční jehlou nebo speciálním perem pro mikrojehličkování.

Mikrojehličkování

Pero se sterilním jehlovým aplikátorem vytváří v pleti tisíce mikro vpichů, mikrojehličky pronikají kolmo do pokožky a vytvoří tak kanálky jimiž se do pleti dostanou výživné látky proti stárnutí. Jedná se o koktejly depigmentační, liftingové, hydratační nebo zpevňující v různých molekulárních hmotnostech pro nejlepší vstřebávání do pokožky, které jsou na bázi křemíku, kyseliny hyaluronové nebo kolagenu. Tím, že je pokožka lehce narušená jehličkami, se na zkvalitnění pokožky podílí i její samotná regenerace po zákroku.  Zhruba 3 dny po aplikaci může být pokožka zarudlá a lehce oteklá. Doporučená jsou tři ošetření po 3 až 4 týdnech.

Aktivní látky zpomalující proces stárnutí aplikujeme rovněž pomocí tzv. kryo-elektroforézy, což je naprosto neinvazivní technika, kdy jsou aktivní složky přiváděny do vrstev pokožky pomocí pulsujícího proudu. Díky této metodě by mělo být i do hlubších vrstev kůže dopraveno až 80 % účinných látek.

Ceník

Mikrojehličkování - jedno ošetření
2 000 – 2 500 Kč
Mesoterapie proti vypadávání vlasů - jedno ošetření
800 – 2 500 Kč
Cena za ošetření obličeje a dekoltu
3 000 Kč

Objednejte se na vstupní konzultaci ZDARMA ještě dnes!

Objednat online

Nebo volejte

(+420) 723 947 499
Konzultace zdarma

Reference

Před mesoterapií
Před mesoterapií
Po mesoterapii
Po mesoterapii