Jizvy a strie

Dostupnost služeb prosím ověřte telefonicky.

Ošetření se provádí přístrojem Palomar StarLux 500, což je vysoce výkonný laser využívající vyspělou technologii kontaktního chlazení k minimalizaci bolesti. StarLux 500 má několik nástavných hlavic, které využívají technologii intenzivního pulsního světla (IPL) nebo laseru, přičemž každá hlavice je určena na řešení konkrétního problému.

Vzhledem k tomu, že jizvy a strie jsou již hlubokým porušením kůže, bohužel není možné je zcela odstranit tak, aby poškozené místo vypadalo jako před poškozením. Je však možné pomocí laseru znovu nastartovat hojení poškozené tkáně, které většinou končí 6 měsíců po vzniku jizvy nebo strie. K hloubkové korekci pokožky se používá frakční neablační laser, který je schopný uvolnit staženou jizvu, zjemnit hrubé a vystouplé jizvy a barevně sjednotit jizvy nebo strie s okolní pokožkou. Hojení je nastartováno díky síti mikronarušení, které laser v ošetřené tkáni vytvoří. Během série 4 – 5 ošetření je proces hojení neustále potencován a pokračuje dalších šest měsíců po posledním ošetření.

Ošetření frakčním neablačním laserem se provádí vždy za 4 – 6 týdnů. Ošetření je vhodnější provádět mimo letní měsíce, protože pokožka je náchylná ke spálení.

Ceník

Dle spotřebovaných pulsů
od 800 Kč
Laserová ošetření

Objednejte se na vstupní konzultaci ZDARMA ještě dnes!

Objednat online

Nebo volejte

(+420) 723 947 499
Konzultace zdarma

Reference

před
Po