Endermologie – Lipomassage

Lipomassage

Endermologie je patentovaná technologie buněčné stimulace prováděná intenzivní mechanickou masáží přístrojem Cellu M6 Integral. Byla objevena francouzskou společností LPG v roce 1986. Principem je mechanická stimulace pojivové tkáně, která zvyšuje činnost fibrocytů a tím dochází ke zvýšené produkci kolagenu. Tento způsob ošetření je zcela přirozený a bez negativních účinků na lidské tělo. Endermologie se v estetické oblasti používá k ošetřování těla, tzv. Lipomassage.

Lipomassage v sobě spojuje působení dávkovaného vakua a válečkové masáže. Pracovní hlavice přístroje s dvěma zcela nezávisle poháněnými válečky vytváří takzvanou „vakuovou vlnu“, která se posouvá pomocí samohybné hlavice dopředu, dozadu, do stran nebo diagonálně. V závislosti na zvoleném programu je procedura doplněna stálou nebo impulsní vibrací.

Pomocí této techniky můžeme přirozenou cestou obnovit produkci kolagenu, elastinu v pokožce a spustit přirozenou aktivaci spalování tuků. Neinvazivně a bezbolestně.

Je velmi dobrým pomocníkem pro ženy, které se snaží zhubnout, ale trápí je problémové partie, ve kterých je usazené větší množství tuku nebo celulitida.

Lipomassage aktivuje lipolýzu, tj. štěpení a uvolňování tuků v tukové buňce, prokrvuje a stimuluje pokožku, čímž se pokožka zpevní a zároveň je ošetřovaná partie drenážována. Kúra by se měla skládat ze 7 -10 ošetření opakujících se 1x týdně.

Ceník

Cena za 1 ošetření
450 – 550 Kč
Lipomassage

Reference

Objednejte se na vstupní konzultaci ZDARMA ještě dnes!

Objednat online

Nebo volejte

(+420) 723 947 499

Vstupní konzultace ZDARMA!

Na konzultaci pro Vás vybereme nejvhodnější ošetření, které přizpůsobíme Vašim individuálním potřebám a možnostem.

Dozvíte se vše, co můžete od konkrétního ošetření očekávat, jak bude ošetření probíhat, jak se na něj časově i finančně připravit a kdy je pro podstoupení ošetření nejvhodnější doba.

Konzultace