Omlazení krevní plazmou

Aplikujeme plazmu, která je získána patentovanou technologií RegenPlazma. V odebrané krevní plazmě zachová optimální poměr růstových faktorů, díky kterým dochází k přirozeným omlazovacím procesům a zkvalitnění pokožky.

Principem ošetření je získání vhodné koncentrace obohacených krevních destiček o růstové a protizánětlivé faktory. Při neporušené cévní stěně jsou krevní destičky v klidovém stavu a po jejím porušení při odběru krve se aktivují a uvolňují bílkovinné složky s tzv. růstovými a protizánětlivými faktory. Tyto bílkovinné protizánětlivé a růstové faktory podporují ve tkáních hojivé, regenerační a protizánětlivé procesy. Po injekční aplikaci dochází k zvýšení koncentrace růstových faktorů v oblasti ošetřených tkání a tím dochází k urychlení regeneračních procesů, omlazení a rozjasnění pleti.

Odebráno je standardně cca 10 ml žilní krve zpravidla z oblasti loketní kloubní jamky do speciálního odběrového setu. Tato krev se v tomto setu následně odstředí a upraví tak, aby bylo možno využít právě tu část krve již s aktivovanými růstovými a protizánětlivými faktory z krevních destiček. Po úpravě krve již s protizánětlivými a regeneračními faktory se následně aplikuje aktivována krevní plazma do tkáně. Aplikuje se buď v přirozené tekuté podobě, nebo je možné vytvořit z plazmy lehký gel, který má zároveň i výplňové schopnosti.

Novinkou je ošetření Cellular Matrix, které spočívá ve smíchání plazmy a kyseliny hyaluronové, čímž se pokožka navíc vyplní a hydratuje.

Ošetření je vhodné k regeneraci a omlazení pleti v oblasti obličeje, krku, dekoltu, rukou a ramen.

Před zákrokem by se neměla jíst tučná jídla a pít alkohol.

Opakování je doporučeno cca po 3 měsících a v řadě případů není nutné.

Další informace můžete najít na www.regenplazma.cz

Ceník

Zákrok
5 000 – 14 000 Kč

Objednejte se na vstupní konzultaci ZDARMA ještě dnes!

Objednat online

Nebo volejte

(+420) 723 947 499
Konzultace zdarma

Reference

Textura pleti před PRP
Textura pleti před PRP
Textura pleti po PRP
Textura pleti po PRP