Metličky na dolních končetinách

Laserové ošetření

Ošetření se provádí přístrojem Palomar StarLux 500, což je vysoce výkonný laser využívající vyspělou technologii kontaktního chlazení k minimalizaci bolesti. StarLux 500 má několik nástavných hlavic, které využívají technologii intenzivního pulsního světla (IPL) nebo laseru, přičemž každá hlavice je určena na řešení konkrétního problému.

K odstraňování metličkových žilek na dolních končetinách slouží jedna z laserových hlavic. Laserový paprsek projde přes povrchovou vrstvu kůže až k ošetřované žilce, kde způsobí koagulaci krve a žilka se „zataví“. Takto se žilka zatavuje v několika bodech, čímž dojde k přerušení oběhu krve v žilce, ta následně odumře a během několika měsíců jí tělo odbourá.

Ideální doba pro provádění tohoto zákroku je v zimě, kdy ošetřené místo není vystavováno slunci a pokožka na nohách není opálená.

Ceník

Dle spotřebovaných pulsů
od 2 000 Kč
Laserové ošetření

Reference

Objednejte se na vstupní konzultaci ZDARMA ještě dnes!

Objednat online

Nebo volejte

(+420) 723 947 499

Vstupní konzultace ZDARMA!

Na konzultaci pro Vás vybereme nejvhodnější ošetření, které přizpůsobíme Vašim individuálním potřebám a možnostem.

Dozvíte se vše, co můžete od konkrétního ošetření očekávat, jak bude ošetření probíhat, jak se na něj časově i finančně připravit a kdy je pro podstoupení ošetření nejvhodnější doba.

Konzultace