Pigmentové skvrny

Laserové ošetření

Ošetření se provádí přístrojem Palomar StarLux 500, což je vysoce výkonný laser využívající vyspělou technologii kontaktního chlazení k minimalizaci bolesti. StarLux 500 má několik nástavných hlavic, které využívají technologii intenzivního pulsního světla (IPL) nebo laseru, přičemž každá hlavice je určena na řešení konkrétního problému.

Pigmentové skvrny se odstraňují pulsním světlem, které vytáhne přebytečný nahromaděný pigment na povrch. Vytažený pigment ve formě tmavého stroupku přetrvává na pokožce cca 5 – 7 dní a poté se odloupne. Ošetřené místo by mělo být již úplně bez pigmentové skvrny nebo by mělo být světlejší, samozřejmě záleží na individuální reakci.

Nejvhodnějším obdobím pro odstraňování pigmentových skvrn je podzim, protože po létě jsou skvrny nejintenzivnější a nejlépe odstranitelné. Ošetřené místo se musí ještě další 4 týdny chránit před sluncem krémem s vysokým ochranným faktorem.

Ceník

Dle spotřebovaných pulsů
400 – 2 000 Kč
Laserové ošetření

Reference

Objednejte se na vstupní konzultaci ZDARMA ještě dnes!

Objednat online

Nebo volejte

(+420) 723 947 499

Vstupní konzultace ZDARMA!

Na konzultaci pro Vás vybereme nejvhodnější ošetření, které přizpůsobíme Vašim individuálním potřebám a možnostem.

Dozvíte se vše, co můžete od konkrétního ošetření očekávat, jak bude ošetření probíhat, jak se na něj časově i finančně připravit a kdy je pro podstoupení ošetření nejvhodnější doba.

Konzultace