Povolená pokožka

Laserové ošetření

Ošetření se provádí přístrojem Palomar StarLux 500, což je vysoce výkonný laser využívající vyspělou technologii kontaktního chlazení k minimalizaci bolesti. StarLux 500 má několik nástavných hlavic, které využívají technologii Intenzivního Pulsního Světla (IPL) nebo laseru, přičemž každá hlavice je určena na řešení konkrétního problému.

K frakčnímu zpevnění kůže se používá speciální infračervené pulsní světlo, díky kterému se do podkoží dostane velké množství energie. Tato energie způsobí koagulaci měkkých tkání, tj. smrštění kolagenového vlákna, čímž dojde k vypínání pokožky. Ošetření je možné provést kdekoli na těle, kromě oblasti okolo očí a na čele.

Je nutné podstoupit minimálně 3 ošetření v rozmezí 4 -6 týdnů a během této doby se začínají kolagenová vlákna pozvolna stahovat. Proces zpevňování pokožky probíhá ještě další 4 -6 měsíců po posledním ošetření.

Po ošetření by měla být pokožka chráněna před sluncem.

Ceník

Dle spotřebovaných pulsů
2 000 – 4 000 Kč
Laserové ošetření

Reference

Objednejte se na vstupní konzultaci ZDARMA ještě dnes!

Objednat online

Nebo volejte

(+420) 723 947 499

Vstupní konzultace ZDARMA!

Na konzultaci pro Vás vybereme nejvhodnější ošetření, které přizpůsobíme Vašim individuálním potřebám a možnostem.

Dozvíte se vše, co můžete od konkrétního ošetření očekávat, jak bude ošetření probíhat, jak se na něj časově i finančně připravit a kdy je pro podstoupení ošetření nejvhodnější doba.

Konzultace