Chemické peelingy

Náhled není k dispozici

Red Peel

Jedná se o lehký peeling kyselinou glykolovou, která způsobí drobnou exfoliaci čili odlupování pokožky, čímž pomáhá pokožce odstranit odumřelé vrstvy pokožky a nastartovat její regeneraci. Pomáhá čistit póry, snižuje aktivitu mazových žláz a sjednocuje barevný tón pleti, pokožka je po ošetření jasnější a hladší. Tento chemický peeling je kombinovaný s fototerapií červeným světlem, které regeneruje buněčnou strukturu. Je vhodný pro unavenou a vysušenou pleť po zimně nebo zpigmentovanou pleť po létě.

Doporučují se 2-3 ošetření, dle individuálních reakcí.

Ceník

Za jedno ošetření
800 Kč

Easy TCA

Je chemický peeling kyselinou trichloroctovou, což je již středně hluboký peeling, který narušuje vrchní vrstvu pokožky. Hned po aplikaci je znatelná reakce pokožky s kyselinou, zčervenání a tvorba bílých krystalků, míra reakce je individuální. Poté je pokožka cca 2-3 dny napjatá, může se vytvořit pevnější krusta nebo dojít ke ztmavnutí pigmentových skvrn a po těchto 3 dnech začne pokožka praskat a loupat se. Tato fáze může být nepříjemná a trvá okolo 3 dní. Díky narušení kyselinou donutíme pleť k obměně za pleť novou již bez nežádoucích známek stárnutí.

Peeling kyselinou trichloroctovou je v hodný pro hrubší pleť s výraznějším poškozením od slunce, tj. velké množství drobných vrásek a nerovnoměrná pigmentace.

Aplikuje se na podzim a v zimě, protože pokožka je pak velmi citlivá na slunce a mohly by vzniknout pigmentové skvrny. K dosažení efektu je potřeba podstoupit 3-4 ošetření v odstupu 2-3 týdnů a po celou tuto dobu je nutné pokožku důsledně chránit před sluncem.

Kontraindikací pro toto ošetření je výraznější porušení pokožky, probíhající kožní onemocnění (kromě akné – individuální posouzení), výskyt oparu, probíhající akutní zánět nebo infekční onemocnění.

Ceník

Za jedno ošetření
1 000 Kč
Náhled není k dispozici

Objednejte se na vstupní konzultaci ZDARMA ještě dnes!

Objednat online

Nebo volejte

(+420) 723 947 499

Vstupní konzultace ZDARMA!

Na konzultaci pro Vás vybereme nejvhodnější ošetření, které přizpůsobíme Vašim individuálním potřebám a možnostem.

Dozvíte se vše, co můžete od konkrétního ošetření očekávat, jak bude ošetření probíhat, jak se na něj časově i finančně připravit a kdy je pro podstoupení ošetření nejvhodnější doba.

Konzultace