Endermologie – Endermolift

Endermologie je patentovaná technologie buněčné stimulace prováděná intenzivní mechanickou masáží přístrojem Cellu M6 Integral. Byla objevena francouzskou společností LPG v roce 1986. Principem je mechanická stimulace pojivové tkáně, která zvyšuje činnost fibrocytů a tím dochází ke zvýšené produkci kolagenu. Tento způsob ošetření je zcela přirozený a bez negativních účinků na lidské tělo. Jedním z využití endermologie je ošetření obličeje, tzv. Endermolift

Endermolif je ideální pro klienty a klientky, kteří chtějí zpomalit proces stárnutí pleti přirozeným a neinvazivním způsobem. Toto jedinečné pleťové cvičení stimuluje kolagenová a elastinová vlákna v pojivové tkáni a přirozeně obnovuje pevnost a pružnost pleti. Obličej je lehkou masáží zároveň drenážován, takže jej zbavuje otoků. Pokožku zanechává hladkou a rozjasněnou.

Ceník

Ošetření
450 Kč

Objednejte se na vstupní konzultaci ZDARMA ještě dnes!

Objednat online

Nebo volejte

(+420) 723 947 499

Vstupní konzultace ZDARMA!

Na konzultaci pro Vás vybereme nejvhodnější ošetření, které přizpůsobíme Vašim individuálním potřebám a možnostem.

Dozvíte se vše, co můžete od konkrétního ošetření očekávat, jak bude ošetření probíhat, jak se na něj časově i finančně připravit a kdy je pro podstoupení ošetření nejvhodnější doba.

Konzultace