Laserový resurfacing

Palomar

Laserový rasurfacing se provádí frakčním neablačním laserem Palomar Starlux 500 na celém obličeji nebo jen konkrétních problémových partiích. Stovky mikroskopických laserových paprsků pronikají do tkáně, čímž dojde k vytvoření zkoagulovaných sloupců, které v ošetřovaném místě vytvoří jakousi síť mikronarušení. Tělo nastartuje regenerační procesy, které zahrnují novotvorbu kolagenních vláken a dochází tak k omlazení a zkvalitnění pokožky.

Svrchní vrstva pokožky zůstává neporušená, ale vlivem podráždění laserem dojde k jejímu zčervenání a drobnému otoku. Ještě několik dnů po ošetření může být pokožka lehce zbytnělá, začervenalá a vysušená, protože dochází k drobné exfoliaci, odlupování, pokožky, což je součást regeneračního procesu.

Laserový resurfacing je vhodný pro pokožku s již viditelnými vráskami, s jizvičkami po akné, rozšířenými póry a celkově hrubou texturou.

Po ošetření je nutné vyvarovat se přímému slunění a 4 týdny chránit pokožku krémem na opalování s vysokým ochranným faktorem.

Doporučuje se podstoupit 2-3 ošetření, vždy s odstupem 4-6 týdnů. Cena se odvíjí od spotřebovaných laserových impulsů.

Ceník

Dle spotřebovaných impulzů
od 2 000 Kč
Palomar

Reference

Objednejte se na vstupní konzultaci ZDARMA ještě dnes!

Objednat online

Nebo volejte

(+420) 723 947 499

Vstupní konzultace ZDARMA!

Na konzultaci pro Vás vybereme nejvhodnější ošetření, které přizpůsobíme Vašim individuálním potřebám a možnostem.

Dozvíte se vše, co můžete od konkrétního ošetření očekávat, jak bude ošetření probíhat, jak se na něj časově i finančně připravit a kdy je pro podstoupení ošetření nejvhodnější doba.

Konzultace