Nástřik opálení Vita Liberata

Nástřik opálení

Vita Liberata je světovou jedničkou v organickém samoopalování, protože je z 80% organický a oopaluje na bázi organické cukrové třtiny. Obsahuje řadu botanických výtažků jako např. bambucké máslo, aloe veru, výtažek z granátového jablka nebo kyselinu hyaluronovou, naopak neobsahuje alkohol, parabeny nebo parfemace. Pokožku zároveň vyživuje a hydratuje.

Zdravé opálení Vita Liberata je prováděno ručně pomocí nástřikové pistole. Na celé tělo je nastříknuta směs samoopalovací složky a bronzingu, tj. barvy. Tato směs nesmí být minimálně 12 hodin smyta, aby došlo k aktivaci vlastního pigmentu. Pigment, který se naaktivuje se nachází ve svrchní vrstvě pokožky (na rozdíl od normálního opálení od slunce), takto vytvořené opálení vydrží 7 – 10 dní. Jedna aplikace odpovídá intenzitě cca 6 návštěv solária.

Je možné vybrat si ze tří intenzit Hawai, Ecuador nebo Brazil, všechny odstíny jsou přirozeně snědé již hned po aplikaci, což je způsobeno bronzingem. Několik dnů před nástřikem je dobré pokožku hydratovat a jeden až dva dny před nástřikem provést tělový peeling. Těsně před nástřikem (tj. 8 hod před) by pokožka již neměla být mazána žádnými krémy či oleji. Po aplikaci by se mělo vyhýbat nadměrnému pocení a samozřejmě styku s vodou minimálně na 12 hodin.

Ceník

Nástřik na celé tělo
450 Kč
Nástřik opálení

Reference

Objednejte se na vstupní konzultaci ZDARMA ještě dnes!

Objednat online

Nebo volejte

(+420) 723 947 499

Vstupní konzultace ZDARMA!

Na konzultaci pro Vás vybereme nejvhodnější ošetření, které přizpůsobíme Vašim individuálním potřebám a možnostem.

Dozvíte se vše, co můžete od konkrétního ošetření očekávat, jak bude ošetření probíhat, jak se na něj časově i finančně připravit a kdy je pro podstoupení ošetření nejvhodnější doba.

Konzultace