Výplně kyselinou hyaluronovou

Výplně kyselinou hyaluronovou

Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní, pokožku vyživuje, hydratuje a vyplňuje. S přibývajícím věkem a vlivem dalších faktorů jako je např. kouření nebo nadměrné slunění dochází k jejímu úbytku. Tento úbytek se pak projevuje tvorbou vrásek a ztrátou objemu a pružnosti.

Aplikace kyseliny hyaluronové může tyto procesy zpomalit, dokáže již vytvořené vrásky vypodložit a vyživit a oddaluje tak jejich prohlubování. Kyselina hyaluronová se aplikuje do podkoží speciálním aplikačním perem, které umožní citlivou aplikaci i velmi malých dávek kyseliny hyaluronové. Kyselinu hyaluronovou je možné používat také k modelaci obličeje, kdy je kyselina aplikována kanylami do hlubších vrstev pokožky.

Po ošetření se samozřejmě dostaví otok, který může přetrvávat cca 2 dny. Po výplních mohou také vzniknout drobné modřinky a s jejich výskytem je potřeba počítat při plánování možného termínu výplní.

Efekt vyplnění vrásek kyselinou hyaluronovou je viditelný ihned. Ještě další tři týdny trvá, než se kyselina plně spojí s okolní tkání, naváže na sebe vodu a celkový efekt „dozraje“.

Proceduru vhodné opakovat 1-2x ročně, efekt vydrží 6-8-12 měsíců.

Ošetřují se:

  • Vrásky mezi očima (Glabely)
  • Vrásky na čele
  • Vrásky okolo očí
  • Vrásky okolo úst
  • Nasolabiální rýhy

Ceník

1 ml kyseliny hyaluronové i s aplikací
4 500 – 6 000 Kč
Výplně kyselinou hyaluronovou

Reference

Objednejte se na vstupní konzultaci ZDARMA ještě dnes!

Objednat online

Nebo volejte

(+420) 723 947 499

Vstupní konzultace ZDARMA!

Na konzultaci pro Vás vybereme nejvhodnější ošetření, které přizpůsobíme Vašim individuálním potřebám a možnostem.

Dozvíte se vše, co můžete od konkrétního ošetření očekávat, jak bude ošetření probíhat, jak se na něj časově i finančně připravit a kdy je pro podstoupení ošetření nejvhodnější doba.

Konzultace